Sledovací kategorie

Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Tato stránka obsahuje seznam sledovacích kategorií, které automaticky přidává software MediaWiki. Jejich jména lze změnit úpravou příslušných systémových hlášení ve jmenném prostoru MediaWiki.

Sledovací kategorie Název hlášení Kritéria pro vložení do kategorie
Stránky s odkazy na neexistující soubory(9 str.)broken-file-categoryStránka obsahuje nefunkční odkaz na soubor (odkaz pro vložení souboru, který neexistuje).
Stránky s duplicitními argumenty ve voláních šablon(prázdná)duplicate-args-categoryStránka obsahuje volání šablony, které používá duplicitní argumenty, např. {{foo|bar=1|bar=2}} nebo {{foo|bar|1=baz}}.
Stránky překračující hloubku expanze(prázdná)expansion-depth-exceeded-categoryStránka překročila maximální hloubku expanze.
Stránky s příliš mnoho voláními náročných funkcí syntaktického analyzátoru(prázdná)expensive-parserfunction-categoryStránka používá příliš mnoho náročných funkcí syntaktického analyzátoru (jako #ifexist). Vizte Manual:$wgExpensiveParserFunctionLimit.
Skryté kategorie(prázdná)hidden-category-categoryKategorie ve svém textu obsahuje __HIDDENCAT__, což způsobuje, že se na stránkách implicitně nezobrazuje v rámečku odkazů na kategorie.
Indexované stránky(prázdná)index-categoryStránka obsahuje kouzelné slovo __INDEX__ (a je ve jmenném prostoru, ve kterém je tento příznak dovolen), takže je indexována roboty, přestože by normálně nebyla.
Stránky překračující počet uzlů(prázdná)node-count-exceeded-categoryTato stránka překračuje maximální počet uzlů.
Neindexované stránky(prázdná)noindex-categoryStránka není indexována roboty, protože obsahuje kouzelné slovo __NOINDEX__ a je ve jmenném prostoru, ve kterém je tento příznak dovolen.
Stránky s nečíselnými parametry formatnum(prázdná)nonnumeric-formatnumStránka obsahuje volání funkce parseru formatnum s parametrem, který není číslem.
Stránky obsahující vynechané argumenty šablon(prázdná)post-expand-template-argument-categoryStránka je po rozbalení argumentu šablony (něco v trojitých závorkách, např. {{{Foo}}}) větší než $wgMaxArticleSize.
Stránky překračující povolenou velikost vložených šablon(prázdná)post-expand-template-inclusion-categoryStránka je po rozbalení všech šablon větší než $wgMaxArticleSize, takže některé šablony rozbaleny nebyly.
Stránky s ignorovanými zobrazovanými názvy(prázdná)restricted-displaytitle-ignoredStránka obsahuje příkaz {{DISPLAYTITLE}}, který se ignoruje, neboť není ekvivalentní skutečnému názvu stránky.
Stránky s voláním šablony =(prázdná)template-equals-categoryStránka obsahuje {{=}}, jejímž výstupem na této wiki není =. Toto použití je zastaralé; v budoucí verzi MediaWiki bude {{=}} zabudovanou parserovou funkcí.
Stránky se smyčkami šablon(prázdná)template-loop-categoryStránka obsahuje smyčku šablon, tj. šablonu, která je vložená sama do sebe.
Stránky s chybami v referencích(prázdná)cite-tracking-category-cite-errorStránky v této kategorii obsahují chyby v použití značek pro reference.
Pages using DynamicPageList parser tag(17 str.)dpl-tag-tracking-categoryPopis není k dispozici.
Pages using DynamicPageList Intersection parser tag(prázdná)dpl-intersection-tracking-categoryPopis není k dispozici.
Pages using DynamicPageList parser function(prázdná)dpl-parserfunc-tracking-categoryPopis není k dispozici.
Pages using DynamicPageList dplnum parser function(prázdná)dplnum-parserfunc-tracking-categoryPopis není k dispozici.
Pages using DynamicPageList dplvar parser function(prázdná)dplvar-parserfunc-tracking-categoryPopis není k dispozici.
Pages using DynamicPageList dplreplace parser function(prázdná)dplreplace-parserfunc-tracking-categoryPopis není k dispozici.
Pages using DynamicPageList dplchapter parser function(prázdná)dplchapter-parserfunc-tracking-categoryPopis není k dispozici.
Pages using DynamicPageList dplmatrix parser function(prázdná)dplmatrix-parserfunc-tracking-categoryPopis není k dispozici.